site stats
Çeviri Dükkanı Telefonu

Çeviri Yaptır

Profesyonel Çeviri Yaptır

çeviri yaptır

İşi uzmanına bırak, Çeviri Yaptır

Lidyalıların takas yerine akçeyi kullanmaya başlamasından bu güne kadar, hemen her konuda çeşitli marketler ve piyasalar oluşmuş durumda. Gıda, giyim ve barınma gibi temel ihtiyaç maddelerinden, para birimlerinin paritelerine hatta mevcut değeri olan herhangi birşeyin gelecekteti fiyatları üzerine bile pazarlar bulmak mümkün. Haliyle, elbetteki bir Nasdaq olmasa da emek ve hizmet yoğun sektörlerin geneli ve çeviri hizmetleri için de bir piyasa mevut. Ve bu piyasada almak istediğiniz tercüme hizmeti için çok farklı fiyat teklifleri almanız mümkün.

Bu noktada, nasıl bir çeviri istiyorsunuz, çevirisi yapılacak dökümanların işinizin kalitesini ne derece etkilecek. Şayet "olmasın daha iyi ama ne yapalım yabancı dil de garnitür olsun" diyorsanız belki de çok sorun yok. Ancak şahsınızın ya da şirketinizin imajı ve duruşu sizin için önemli ise; kalite çitanız ehven-i şer'in hayli üzerinde ve "ortalama" sizi tatmin etmiyorsa işi uzmanına bırakın ve profesyonel çeviri yaptırın.

Chicken Translate

Hatalı yapılmış, otomatik çeviri programlarına bırakılmış ancak öncesi ve sonrasında kanlı canlı insanlar tarafından kontrolleri yapılmamış bazı çevirilerden örnek vermek için aşağıdaki video hayli manidar olacaktır:Çay ocağı = Tea january
Döner = Returns
Kasımpaşalı = November paşalı
Kazan dibi = Bottom of win
İçli köfte = Sensitive meatball
Pazarlama müdürü = Sundaying manager
Dürüm = Status
Dilim yaş pasta = Age slice of pie
Ekler = Adds
Dil peyniri = Language cheesev
Gözlemeler = Observing

Bu örneklerdeki gibi tercümelerle karşılaşmak istemiyorsanız, işinizi şansa bırakmayın. Profesyonel ve tecrübeli firmalara çeviri yaptırın.


Dr.Kemal Akgüder Cad. Kurukaya Sk. Koç Apt. No:5/B - Bostancı / İSTANBUL
444 0 671 | +90 216 362 6 362 | +90 216 362 6 369
visa master american express