site stats
Çeviri Dükkanı Telefonu

ÇEVİRİ DÜKKANI HAKKINDA


1
18 senedir iş çeviriyoruz!

2014 yılında kurulan Çeviri Dükkanı’nın çeviri konusundaki deneyimi 18 sene öncesine dayanıyor.

AIM Danışmanlık uzmanlığı ile kurulan Çeviri Dükkanı, yılların çeviri tecrübesini kullanarak işlerinizi kaliteli ve mümkün olan en süratli şekilde size teslim ediyor!

Türkiye’de çeviri alanında lider olan AIM Danışmanlık, birçok kurumsal firmaya profesyonel çeviri hizmeti vermektedir.

En büyük global ve yerel markaların öncelikli tercihi olan AIM Danışmanlık, yılların tecrübesini şimdi de Çeviri Dükkanı’na aktarıyor ve kaliteli çeviriyi daha hızlı ve erişilebilir hale getiriyor.

Çeviri ve iş dünyasındaki teknolojik gelişmeleri yakından inceleyen Çeviri Dükkanı, her dilde ve her konuda uzman bir çevirmen kadrosu ile projeleri özenle inceliyor ve kaliteden ödün vermeden 2 saat içerisinde* teslim ediyor. Alanında uzman yeminli çevirmenler ile çalışan Çeviri Dükkanı, çevirilerinizin kalite kontrol araçları ve uzman çevirmenlerce kontrolünü sağlıyor; isteğiniz doğrultusunda teslim etmeden önce noter onayına sunuyor.


Çeviri Dükkanı, çeviri yükleme platformu ile çevirmek istediğiniz dosyanın fiyatını anında görmenizi sağlıyor; böylece kendi maliyet hesabınızı yapma olanağı veriyor.

2
Burada ne işler çevirdiğimizi bir bilseniz...
3
Çevirebileceğimiz İşler

Teknoloji, hukuk ya da teknik... Çevirinin konusu ne olursa olsun, Çeviri Dükkanı, ihtiyaçlarınızı özenle tespit ediyor ve uzmanlık konusuna göre çevirmen ekibimiz ile dosyalarınızı çeviriyor.


Kendi alanında uzman yeminli çevirmenlerimiz, hukuk metinlerinden, sağlık konularına her dilde ve her konuda size hizmet vermek için hazır bekliyor!

* (1000 karakterlik bir çeviri 2 saat içerisinde teslim edilir)
Dr.Kemal Akgüder Cad. Kurukaya Sk. Koç Apt. No:5/B - Bostancı / İSTANBUL
444 0 671 | +90 216 362 6 362 | +90 216 362 6 369
visa master american express