site stats
Çeviri Dükkanı Telefonu

NASIL ÇEVİRİYORUZ
1
2 saatte çeviri!

İş çevirme konusunda uzman kadrosu ile Çeviri Dükkanı, her dilde ve konudaki çevirileri özenle inceliyor; 2 saat içerisinde iletiyor

Gönderdiğiniz çevirinin konusu ne olursa olsun, dosyanız alanında uzman çevirmenlere iletiliyor ve 2 saat içerisinde tüm kontrolleri yapılmış şekilde size teslim ediliyor.

Çeviri sonrasında birçok çeviri kontrol aracı ile kontrol sağlayan Çeviri Dükkanı editör ekibi, teslimat öncesinde çevirilerin noter onayını da alarak kaliteden asla ödün vermiyor.

Her işin bir kuralı var! Teknoloji, hukuk, seyahat... Çevirinin konusu ne olursa olsun, Çeviri Dükkanı çevirmen ekibinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uzman mutlaka mevcut!

Alanında uzman yeminli çevirmenler çevirinizi teslim alıyor; kalite araçları ile kontrol edilen çeviriniz size teslim ediliyor. İşlerin hangi dilden geleceği belli olmaz! Dünya çapındaki uzman kadromuzda ana dili farklı yüzlerce çevirmen bulunuyor.

Ayrıca dünya çapındaki uzman kadromuzda ana dili farklı yüzlerce çevirmen bulunuyor ve gönderdiğiniz dosyanın kaynak dili ne olursa olsun kaliteden asla ödün verilmiyor.

2
Kuralına göre çeviri
3
Uygun çeviri!

Yılların tecrübesi ile iş çeviren Çeviri Dükkanı, sektördeki deneyimine güveniyor; bu kalite ile en uygun fiyatları birleştiriyor!

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip çeviri platformu, farklı dosya uzantılarını kabul ediyor ve dosya türünüz ne olursa olsun size her adımda kolaylık sağlıyor. Dosyanızı yüklediğinizde çevirinin ücretini görmenizi sağlayan sistemimiz, kendi maliyet hesabınızı yapmanıza da olanak veriyor.

Kalitesine ve hızına güvene Çeviri Dükkanı, ilk defa çalıştığı müşterilerine ise %20 indirim fırsatı sağlıyor.

HEMEN ÇEVİR

Dr.Kemal Akgüder Cad. Kurukaya Sk. Koç Apt. No:5/B - Bostancı / İSTANBUL
444 0 671 | +90 216 362 6 362 | +90 216 362 6 369
visa master american express